Od 1990 roku dostarczamy niezawodne urządzenia

dla przemysłu drzewnego

TRADYCJA

Firma TECH-FA-MILER jest Firmą rodzinną, która istnieje od 1990 roku. Od początku swej działalności zajmujemy się produkcją pras pneumatycznych do klejenia drewna litego oraz urządzeń montażowych. Nasza oferta skierowana jest do producentów: płyty meblowej, stopni schodowych, klejenia krawędziaków, producentów mebli, krzeseł, foteli, frontów meblowych, do klejenia warstwowego łuków, szuflad, skrzyni oraz do Firm zajmujących się produkcją i montażem okien i drzwi.

DOŚWIADCZENIE

Wszystkie lata działalności firmy to lata specjalizacji, zdobywania doświadczenia, doskonalenia maszyn i wprowadzania nowych rozwiązań konstrukcyjnych i nowych typów maszyn. Dbamy o każdy ich szczegół, stosujemy materiały oraz pneumatykę najwyższej jakości. Oprócz maszyn o standardowych wymiarach firma nasza wykonuje prasy i urządzenia pod Państwa indywidualne potrzeby.

JAKOŚĆ

Nasze produkty są proste w eksploatacji, bardzo wydajne, niezawodne i bezpieczne w obsłudze dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym. Zapewniają wysoką jakość klejonego drewna. Można je spotkać zarówno w dużych firmach jak i małych warsztatach stolarskich. Cieszą się dużym zainteresowaniem od lat na rynku krajowym jak i za granicą z uwagi na swoja niezawodność i konkurencyjne ceny.

Nasza firma jest członkiem Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA.