Oferujemy szeroką gamę

usług ślusarskich

Usługi ślusarskie

Oferujemy kompleksowe usługi ślusarskie, które realizowane są z należytą starannością i dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. Zakres wykonywanych przez nas prac obejmuje zarówno wykonanie pomiarów, produkcję konstrukcji, jak i ich montaż oraz ewentualny serwis wraz z pracami konserwacyjnymi.

Wykonywane przez firmę Tech Fa Miler usługi ślusarskie oraz wykorzystywane techniki produkcyjne zapewniają nie tylko trwałość realizacji, lecz także estetyczny wygląd konstrukcji przez długie lata użytkowania.

Usługi spawalnicze

Zajmujemy się wykonywaniem kompleksowych usług spawalniczych na terenie Warszawy i okolic. Usługi spawalnicze wykonujemy przy użyciu różnorodnych metod – w zależności od oczekiwań oraz wymagań klientów, a także elementów poddawanych spawaniu.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i dużych i małych przedsiębiorstw. Na specjalne życzenie każdego klienta możemy wykonać pracę w miejscu przez niego wskazanym.

Produkcja płotów i balustrad

Rosnące potrzeby klientów sprawiają, że produkując balustrady staramy się dążyć do ideału. Regularnie szkolimy się w nowoczesnych rozwiązaniach związanych z metaloplastyką, próbując tym samym sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientów.

Proponujemy Państwu:

  • balustrady zewnętrzne: balkony, tarasy i loggie
  • balustrady wewnętrzne: schody, poręcze
  • balustrady ze stali nierdzewnej

Nasza firma jest członkiem Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA.